Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Správa slovenských jaskýň
Štátna ochrana prírody
SlovenskyEnglishDeutschMagyarulPolski

Iné vedecké konferencie, sympóziá a podujatia

Okrem pravidelných vedeckých konferencií Výskum využívanie a ochrana jaskýň Správa slovenských jaskýň organizuje domáce i medzinárodné odborné semináre, vedecké sympóziá, kolokviá alebo iné podujatia podobné zamerania.

8. medzinárodné sympózium o pseudokrase

25.05.2004 - 29.05.2004, Teplý Vrch

Viac ...

Odborný seminár „ochrana ľadových jaskýň“

21.09.1995 - 22.09.1995, Dobšinská ľadová jaskyňa pri príležitosti 125. výročia objavenia Dobšinskej ľadovej jaskyne a Roku ochrany európskej prírody (ENCY 1995)

Viac ...

Odborný seminár „sprístupnené jaskyne – výskum, ochrana a využívanie“

18.09.1996 - 20.09.1996, Medzev pri príležitosti 150. výročia sprítupnenia Jasovskej jaskyne, 75. výročia objavenia Demänovskej jaskyne slobody a 70. výročia objavenia jaskyne Domica

Viac ...
Aktuality

Plavba v jaskyni Domica mimo prevádzky.

24.07.2018 Vzhľadom k nepriaznivému stavu vody je okruh s plavbou v jaskyni Domica mimo prevádzky . V prevádzke je len okruh bez plavby.

Návšteva jaskyne s malým dieťaťom

Vážení návštevníci, vzhľadom k zvýšenej návštevnosti rodičov s veľmi malými deťmi (asi do cca 1 - 4 rokov) Vás žiadame, aby ste pre prehliadky fyzicky náročnejších jaskýň mali k dispozícii ruksakové sedačky pre zvládnutie prehliadky v stanovenom čase. Týka sa to všetkých, ale najmä nasledovných jaskýň: Demänovská jaskyňa slobody, Belianska jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Demänovská ľadová jaskyňa, Harmanecká jaskyňa. Výnimkou je Brestovská jaskyňa kde je možný vstup deťom len od 6 rokov, nakoľko je to dané obtiažnosťou prehliadkovej trasy jaskyne. Takisto prosíme, aby ste zvážili návštevu s deťmi, ktoré by svojim plačom mohli rušiť ostatných návštevníkom. Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemnú návštevu.

Partner

Správa jeskyní České republikyHabakukyZajo